Search
Close this search box.
.
Previous slide
Next slide

Prodej chaty / chalupy 40 m²

Sázava

Číslo zakázka: ID 256-NP00524

Cena: 1 700 000 Kč

2x

počet místností

40m²

užitná plocha

427m²

plocha parcely

Chata v Sázavě – část Černé Budy s pěknými výhledy, celoroční dostupnost, klid a zeleň v okolí.

Nabízíme k prodeji chatu ve městě Sázava (kompletní občanská vybavenost) jen 30 min od Prahy 4 s celoroční dostupností. Nemovitost o zastavěné ploše 29 m2 na vlastním pozemku 427 m2 vybízí ke klidné rekreaci v klidu, zeleni a s výhledy do údolí řeky Sázavy.
V přízemí se nachází obytná místnost, kuchyň a předsíň. Podkroví je upraveno na spaní. Chata je částečně podsklepená, je napojena na elektřinu, vytápění je na tuhá paliva, suché WC . Chata je celoročně dostupná po udržované obecní cestě, parkování je bezproblémové na obecním pozemku u zástavby cca 25m od pozemku. Na obecní vodovod i tlakovou kanalizaci je možné se připojit – viz. přiložený náhled .
Do lesa cca 150 m, lesy v okolí jsou „nekonečné” – pro houbaře ráj. Jedná se o okraj velmi klidné osady s krásnými výhledy do okolí v krásné přírodě nedaleko hlavního města.
Chata se nachází 40 km od Prahy (Říčany 32 km, Kostelec 18 km, Benešov 25 km). Veškerá občanská vybavenost je v Sázavě (lékaři, banky, pošta, supermarkety, obchody, základní škola, mateřské školky a další). Bus PID jezdí každých 60 min, cesta do Prahy přímou linkou trvá cca 70 min, autobusová zastávka je v docházkové vzdálenosti cca 400 m od chaty.
Zavolejte nebo napište pro bližší informace nebo pro sjednání prohlídky nemovitosti. Po dohodě možno kdykoliv. Krásná lokalita s výhledy nabízí mnoho turistického i cyklistického vyžití.
Doporučujeme pro klidnou rekreaci na okraji městečka v přírodě Posázaví.
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií a prodat nemovitost nejlepší nabídce.

  • Cena: 1 700 000 CZK / za nemovitost
  • Hypotéka: Splátka od 9 300 Kč/měsíc
  • Poznámka k ceně: Vč. provize, k jednání
  • Upozornění: Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
  • Poloha objektu / Plocha: Samostatný / 40 m²
  • Číslo zakázky: ID 256-NP00524

Nemovitost vám nabízí:

Ing. Filip Kovařík

Majitel kanceláře

Telefon: +420 606 815 838

Potřebujete poradit/ máte zájem o prohlídku

Lokalita

Podrobné informace

Facebook
Twitter
LinkedIn

Nezávazná nabídka